... realizujeme Vaše potřeby a sny !!!


 


 

Rychlý kontakt

Autorádia Novák
Instalace elektroniky do automobilů

720 00 Ostrava - Hrabová
Krmelínská 7 (areál AR CARS)
Konzultace: +420 602 740 720
E-mail: info@autoradia-novak.czNabízené služby

Nenechte se odradit nynějším umístěním firmy mezi uxusní vozy. Vyrostli jsme na autech s karburátory co neměly bezpečnostní pásy a hlavové opěrky... :-)

Je výhodné instalovat vše potřebné při jedné montáži a na jednom místě. Poradíme vám s výběrem vhodných zařízení, dodáme je a odborně nainstalujeme. Vysvětlíme obsluhu, je-li třeba pomůžeme dále.

S OZVUČENÍM vozidel máme bohaté zkušenosti. Provádíme vše od prostých výměn jednotlivých komponentů, až po rozsáhlejší úpravy ke zvýšení hudebního výkonu a/nebo zvýšení kvality poslechu. Splníme i vaše zvláštní přání na ozvučení (hrající střešní boxy, reklamní a předváděcí vozidla, ozvučení motocyklů).

MULTIMEDII se zabýváme od éry instalací VHS přehrávačů do vozidel ... Nyní končí DVD přehrávače a běžně instalujeme přehrávače s USB a HDMI připojením. Můžete mít elegantní vestavbu výklopného stropního přehrávače s obrazovkou nebo více obrazovek na hlavových opěrkách. Můžete přehrávat film, sledovat TV nebo připojit herní konzoli. Systémy mohou pracovat zcela nezávisle na vozidle nebo mohou být připojeny na originální obrazovku vozu se zvukem přes originál audiosystém. Potěšíte nejen sebe, ale i ostatní spolucestující. S multimédii přestává být cestování nudné a děti neposedné. Dovolená začíná už příjemnou cestou.

ZABEZPEČENÍ vozidla je třeba správně zvolit, proto určitě věnujte chvilku času správnému výběru. Pamatujte na starou radu, že špatně namontované nebo nekvalitní zabezpečení pracuje proti vám. Vyplácí se pořídit si jistotu a kvalitu, což ve výsledku znamená pohodu a klid. Instalujeme klasické autoalarmy, GSM alarmy pro přenos poplachu na mobilní telefon, střežící a vyhledávací systémy využívající sítí GSM a GPS (satelitní střežení). Za historii firmy jsme instalovali různé typy zabezpečení do stovek vozidel a to i značek Aston Martin, Ferrari, Maserati, Rolls Royce, ... Informujte se na mechnické zamykání zpátečky a pískování oken VIN kódem.

ANTIRADARY jsou velmi užitečnou výbavou (a podle názoru mnoha uživatelů dokonce nezbytnou). Tyto montáže jsou velmi individuální a doporučujeme konzultaci před pořízením těchto zařízení. Můžete si u nás pořídit malý přenosný antiradar nebo dokonalý skrytý systém s maximální možnou ochranou před radarovým, laserovým a úsekovým měřením rychlosti. Máme zkušenosti z více než šestiset instalací do nejrůznějších vozidel....

DÁLKOVÝ START je levnější náhrada za nezávislé topení, někdy dokonce jediná možnost, jak přijít k vyhřátému vozidlu. Kdo okusil výhody této funkce (při příchodu k vozidlu je zahřátý motor a interiér, rozmražená okna, zapnuté vyhřívání sedadel, ...), už nechce jinak. Vozidlo zůstává po celou dobu uzamčeno a střeženo. Při narušení vozidlo vypíná běh motoru a spouští alarm. Instalujeme je i do nejnovějších Audi a Mercedesů. Předvedeme na H-D Electra i Honda Goldwing :-)

ODBLOKACE OBRAZU za jízdy na továrních DVD/TV systémech provádíme na všech běžných vozech, které denně potkáváme na silnicích, ale i na značkách Bentley, Ferrari, Rolls Royce (umíme i Nissan GT-R). Na některých vozech dojde zároveň k povolení zakázaného nastavování za jízdy pokročilých funkcí navigace a telef. sady.

OEM KOMPONENTY jsou komponenty (TV tunery, telef. sady, USB přehrávače, navigace, ...), které jsou vyrobeny pro konkrétní značku vozu a výbavu (např. Porsche PCM 3.1, Audi MMI 3G, Mercedes Comand NTG 4.5, atd.). Po jejich instalaci se v palubním systému přihlásí jako rozšířená tovární výbava a využívají plně palubní zobrazování i ovládání.

NAVIGACE jsou dnes už běžným vybavením vozidel a obvykle jsou součástí multimediálního systému. Můžeme však připojit navigaci Garmin na váš Mercedes, Audi, BMW, Volvo, Toyota, Nissan, Lincoln, ... Získáte snadno navigaci s plnou psanou a mluvenou češtinou, podrobnými mapami a přitom je využitá původní tovární obrazovka.

OBYTNÁ AUTA jsou pro nás zajímavé zpestření. Každý majitel obytného auta má jinou představu o výbavě svého mobilního bydlení nejen zábavou, ale i zabezpečením a dalšími doplňky.

BUS, TIR, STAVEBNÍ STOJE potřebují obvykle zabezpečit, trasovat a bezpečně couvat, bavit cestující,
... kontaktujte nás.

MOTOCYKLY mají také stále více elektroniky (rádia, navigace, interkomy, ozdobné osvětlení, ...). Známe dobře motocykly Harley-Davidson a máme zkušenosti i s jinými značkami, především velkými cestovními motocykly.

OSTATNÍ elektroniku jako jsou parkovací senzory a kamery, „černé skříňky“, telefonní sady, elektronické knihy jízd, CB technika, měniče napětí, navijáky, tažná zařízení, atd. instalujeme po konzultaci.

Máte jiné přání? Kontaktujte nás se svou představou, my ji proměníme ve skutečnost.
Zpracujeme Vám konkrétní nabídku, vymyslíme technické řešení a provedeme instalaci. Tak jako už mnohokrát ...Ozvučení, multimédia, zabezpečení, antiradary pro vozidla.
PŘIJĎTE, ODCHÁZET BUDETE SPOKOJENI !


© Autorádia Novák  |  Copyright 2017
Provozní doba: Pondělí - Pátek  8.30 - 16.30 hodin